Mobilní aplikace blog(1).png

Mobilní aplikace jsou pro moderní, progresivní firmy nezbytností. Dáte svým zákazníkům nástroj, pomocí kterého mohou jednodušeji nakupovat vaše produkty či využívat vaše služby. Nástroj, který vás přiblíží klientům, buduje značku i image a slouží jako unikátní komunikační most založený na personalizovaném a lokalizovaném oslovení. Díky mobilním aplikacím vás bude mít zákazník stále na očích a vaše značka se tak stane první, na kterou si vzpomene ihned v momentě vzniku nákupní či uživatelské potřeby. Nedávejte konkurenci zbytečně náskok a pořiďte si originální mobilní aplikaci mezi prvními ve vaší oblasti podnikání.

V Railsformers se na oblast mobilních aplikací se zaměřujeme a disponujeme týmem specialistů s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi. Vyvíjíme mobilní aplikace na míru dle vašich potřeb a představ. Sledujeme a ovládáme nejnovější trendy. Při vývoji vycházíme buď ze stávajícího řešení, které ohneme dle vašich potřeb nebo u náročnějších aplikací vyvíjíme kompletně na míru. Spolehlivě, rychle, flexibilně, efektivně a za rozumnou cenu a s profesionálním přístupem.  Tým vývojářů mobilních aplikací má podporu společnosti, která již mnoho let nabízí komplexní IT služby. Splníme všechny vaše přání, nastartujeme vaše podnikání!

Mobilní aplikace je mutace vašeho webu či obchodu s řadou specifických bonusů, kterou si uživatel stáhne do svého mobilního zařízení. Je obrovským benefitem pro zákazníky, usnadní jim nákupy, zvýší loajalitu ke značce a jednoznačně zvedne vaše tržby. Zákazníci se již nebudou muset zdlouhavě připojovat na web či e-shop, budou mít aplikaci staženou v mobilním zařízení a můžete s nimi jednoduše a interaktivně komunikovat, připomínat se a zasílat personalizované či lokalizované sdělení!

Mobilní aplikace vs. mobilní web
Ptáte se proč pořizovat mobilní aplikaci, když máte vyladěnou mobilní verzi webu? Aplikace přináší mnoho výhod, které jsou založené především na vašich požadavcích a přáních, avšak mezi obecné výhody mobilních aplikací patří:
⦁ zákazník může nakupovat/pracovat s aplikací i offline
⦁ mobilní aplikaci má zákazník stále na očích
⦁ je zpravidla zásadně rychlejší než web
⦁ dokáže efektivně využívat funkce telefonu jako GPS, fotoaparát, nfc, bluetooth apod.
⦁ mobilní aplikace je nadstandard, která na zákazníky dělá skvělý dojem
snadnější a intuitivnější ovládání, přizpůsobené operačnímu systému mobilního telefonu
⦁ jsou plynulejší, přehlednější, interaktivnější

Umíme vyvinout funkce, které zákazníka samy osloví a vyvolají WOW efekt, díky kterému se zapíšou hluboko do paměti a vybaví si vás jako top of mind značku.  

Funkce aplikací
Aplikace například může lokalizovat a pozná, že je zákazník poblíž kamenné prodejny, osloví ho s personalizovanou, individuální, časově omezenou a dobře cílenou nabídku na základě jeho běžného nákupního chování a potřeb. Nákupní výzvy můžete detailně lokalizovat a to třeba i v rámci daných oddělení vašeho obchodu. Představte si to tak, že zákazník prochází supermarketem, kolem regálu se šampaňským, oznámí mu aplikace, že při nákupu láhve, dostane sadu sklenic.

Můžete svým zákazníkům posílat slevové kupony nebo věrnostní karty, které bude mít vždy u sebe v mobilním telefonu. 

Kde se dá mobilní aplikace využít
Využití mobilních aplikací se nabízí především u e-shopů a obchodů, jde o jednu z nejčastějších, avšak rozhodně ne jedinou možnost využití. Mobilní aplikace jsou flexibilní a proto je rámec jejich využití velmi široký i hluboký.  Prostřednictvím mobilních aplikací můžeme vybudovat sociální sítě, specializované aplikace například na sledování provozu ve výrobě, aplikace pro poskytovatele služeb jako jsou slevové portály nebo cestovní agentury. Pomocí mobilních aplikací se například dají sledovat rozpočty a další toky peněz, spotřeba, sportovní výsledky atp. Skvělé zkušenosti máme s aplikacemi na realizaci požadavků EET či aplikacemi pro bezpečnostní agentury. Také aplikace měst či památkových oblastí nebo přírodních rezervací jsou zajímavou výzvou, kdy uživatel poznává okolí na základě své polohy. Jsme schopni navrhnou aplikaci na míru podle vašich individuálních potřeb!

Předběhněte konkurenci, ozvěte se nám, již zítra můžeme začít pracovat na vaší mobilní aplikaci.