techreviewer-php-rails.jpg

Jak si najít pro vývoj webových stránek správnou společnost, když je dnešní trh přesycen společnostmi, které nabízejí různou kvalitu těchto služeb? Pomoci vám s tím může Techreviewer – výzkumná a analytická společnost, která vytváří seznamy nejlepších firem v daném odvětví. A my, Railsformers, jsme se letos umístili rovnou ve třech seznamech! 

Techreviewer sestavuje náročný seznam požadavků, které odhalí jaké a jak kvalitní služby každá společnost nabízí a splňuje. Navíc všechny společnosti porovnává mezi sebou, kontroluje i jejich situaci na trhu a hodnotí všechny bez ohledu na jejich velikost – výsledné hodnocení je tak spravedlivé a relevantní.

Tento měsíc Techreviewer oznámil seznamy nejlepších firem, a naše společnost se umístila v krásných třech kategoriích:

TOP 100+ nejlepších společností zabývajících se vývojem PHP v roce 2022

TOP 50+ Ruby on Rails firem v roce 2022

TOP 100+ nejlepších poradenských společností v oblasti DevOps v roce 2022

Napsali o nás:

Kdo jsou Railsformers?

Společnost Railsformers působí na trhu již více než deset let. Nabízí specializované služby v oblasti vývoje webových stránek pro zákazníky se specifickými potřebami.

Railsformers byla již dříve společností, která vynikala, ale s tímto novým přístupem se vyšplhala na špičku trhu. S čekací listinou klientů, kteří si je chtějí najmout, a seznamem recenzí, které obsahují pouze 5 hvězdiček. Není žádným překvapením, že se Railsformers ocitli v seznamu nejlepších vývojářů PHP na Techrevieweru.

Na základě čeho se však umístili v žebříčku?

Mezi kritéria Techrevieweru patří:

  • povědomí o značce,
  • reputace,
  • hodnocení zákazníků,
  • nabízené služby,
  • sociální aktivita,

a mnoho dalšího. Společnost Railsformers se mimořádně dobře osvědčila a očekává se, že si na trhu bude i nadále budovat své jméno. V příštích letech je Railsformers rozhodně společností, kterou se vyplatí sledovat.

Umístění v žebříčcích nejlepších společností v IT oboru nás velmi potěšilo a motivuje nás, abychom dale rostli a nabízené služby vylepšovali a rozšiřovali.