blog-firmy-cz.jpg

Před nedávnem došlo ke změně pravidel zveřejňování fotografií na serveru Firmy.cz. Zkontrolujte, zda se při vyhledání vaší společnosti zobrazí fotografie a pokud ano, tak zda odpovídá pravidlům a vašim představám. Právě fotografie může být rozhdujícím argumentem, pro to, aby na vás potenciální zákazník klikl.

Co musí úvodní fotografie splňovat:

 • minimální rozměr 1200x800px
 • orientace výhradně na šířku
 • musí představovat konkrétní firmu nebo ilustrovat její činnost
 • nesmí být nijak graficky upravována

Jako úvodní fotografii lze použít:

 1. Fotografii ilustrující obor podnikání firmy, činnost pracovníků nebo poskytované služby
 2. Fotografii jednoho nebo více produktů, která je však focena v kontextu činnosti nebo v prostředí, ve kterém se běžně tento produkt používá
 3. Pohled na budovu zvenčí
 4. Interiér provozoven/místo, kam klienti přicházejí na setkání
 5. Firemní vůz s polepem
 6. Pokud je podnikání provozováno v jiném místě než je sídlo provozovny, tak fotografie, kde a jak probíhá
 7. Screenshot webu jako úvodní fotografie, které nemají zadanou fotografii provozovny a jsou zařazeny v následujících kategoriích.

Server Firmy.cz často přichází s novinkami a vychytávkami, sledujte je a držet s nimi krok. Mezi zajímavější z nich patři například nedávné spuštění systému poptávek a hromadných poptávek, kdy vyhledávající může zadat poptávku až pěti společnostem najednou. Inovací prošly také fotky produktů v sekci “nabídky” jednotlivých firem. Relativní novinkou je také možnost zviditelnění společnosti i v regionech, kde nemáte pobočku pomocí služby cílení. Aktuální seznam vychytávek na Firmy.cz.

Pokud potřebujete s nastavením a používáním aplikace Firmy.cz pomoci, rádi vás s ní naučíme pracovat nebo se o to postaráme za vás. Kontaktujte nás. Žhavé novinky, dění ve společnosti, pozvánky na akce apod. sledujte na našem Facebook profilu