google blog.png

Recenze a doporučení jsou pro zákazníky důležité, proto nedávejte konkurenci zbytečně náskok a zazařte na Googlu s tím nejlepším hodnocením jako první!

Podobně jako jste zvyklí u Heuréky na zákaznické hodnocení a odznak ověřeno zákazníky, můžete obdobnou službu nyní spustit také na Googlu. Hodnocení se pak zobrazí v Google nákupech, ale také u textových Adwords reklam.

Jak to celé funguje?
Po nákupu dorazí zákazníkům na email dotazník, stejně jako se tomu děje u Heuréky. Tuto skutečnost musí zákazník odsouhlasit na konci nákupu na vašem e-shopu. Pro zobrazení hodnocení na Googlu musíte posbírat 150 hodnocení.

Aby však celý tento proces proběhl, nemine vás pár přípravných kroků. Své e-shopové řešení musíte propojit s Google recenzemi. Rádi vám připravíme modul, který celý tento proces zautomatizuje a umožní zobrazení žádosti o recenzi zákazníkům. Je také nutné, aby byla potvrzovací stránka objednávky zabezpečené pomocí protokolu https, s tím vám také umíme pomoci.

Chcete mít náskok před konkurencí a ovládnout Google recenze? Obraťte se na nás, postaráme se o spuštění!

Jaké jsou náklady?
Služba Google recenze jako taková je ZDARMA. Nutná příprava pro realizaci hodnocení stojí nyní zanedbatelné 2000 Kč, což j pouhý zlomek ve srovnání s tím, jaké benefity a konkurenční výhodu vám služba přinese.