mergado2_blog.png

V prvním dílu jsme vám odhalili ty největší výhody používání Mergada. Kromě toho, abyste věděli, že vám Mergado usnadní inzerci ve zbožových srovnávačích, je důležité vědět, jak nasdílet přístupy pro případ, že využíváte služeb externích agentur, kterým potřebujete taktéž povolit přístup.

Jaké druhy oprávnění uživatelů v Mergadu najdete?

Pokud potřebujete, aby měl k vašemu e-shopu na Mergadu přístup další uživatel, je dobrou zprávou to, že ke každému e-shopu můžete přidat libovolný počet uživatelů. Dokonce můžete e-shop převést na úplně nového uživatele.

Na Mergadu existují 3 druhy oprávnění:

  • vlastník - jedná se o uživatele, na jehož fakturační údaje budou chodit faktury. Tento druh oprávnění se u každého e-shopu může vyskytovat pouze jednou
  • zápis - toto oprávnění můžete přidělit uživatelům, u kterých potřebujete, aby měli možnost aktivně provádět změny
  • čtení - při přiřazení této možnosti umožníte nahlížení do účtu v Mergadu, avšak uživatel nebude moci provádět žádné změny

Nezapomeňte, že abyste mohli přidat uživatele, je nutné, aby měl uživatel již vytvořený uživatelský účet v Mergadu.

Jak přidat další účet do Mergada?

Editaci uživatelů provedete jednoduše na základní stránce app.mergado.com. Po přihlášení najdete u e-shopu napravo ikonu dvou panáčků, na tu klikněte.

V dalším kroku vyplňte email adresu uživatele, kterému chcete přidělit oprávnění. Vyberte oprávnění, které vám vyhovuje - buď jen pro čtení, nebo i pro zápis. Nakonec jednoduše odešlete pozvánku.

Stále si nejste jisti, jaké výhody vám používání Mergada přinese? Nezvládnete si vše potřebné nastavit sami? Nestresujte se zbytečnostmi a přenechejte tuto práci nám, o vše se rádi postaráme :-).